Cupkalender

Håndplukkede kvalitetsturneringer
18. – 20. oktober 2019
Skagen Høstcup
Danmark
Les mer…
Skagen Høstcup
Aldersklasser:
Gutter 2003/2004
Gutter 2005/2006
Jenter 2004/2005/2006
25. – 27. oktober 2019
Nørresundby Juniorcup
Danmark
Les mer…
Nørresundby Juniorcup
Aldersklasser:
G19 - Gutter født etter 01.01.2000
15. - 20./21. februar 2020
Mallorca jentecup
Mallorca, Spania
Les mer…
Mallorca jentecup
Treningsturnering
Jenter 15/16
Jenter 19
Vinterferien uke 8 og 9 2020
Albir Cup
Spania
Les mer…
Albir Cup
Aldersklasser:
G15/G16 Gutter f. 2004/2005
G19 Gutter f.e.1.1.2001
4. – 9. april 2020
Lloret Handball Cup
Spania
Les mer…
Lloret Handball Cup
Aldersklasser:
U18 Jenter og gutter født e.1.1.2002
U16 Jenter og gutter født e.1.1.2004
U14 Jenter og gutter født e.1.1.2006
U12 Jenter og gutter født e.1.1.2008
5. – 8. april 2020
Copa Costa Brava
Spania
Les mer…
Copa Costa Brava
Aldersklasser:
U13-U19, G17, G15, DWO
9. – 13. april 2020
Rødspætte Cup
Danmark
Les mer…
Rødspætte Cup
Aldersklasser:
Jenter født 2007-08, 2005-06, 2003-04, 00-01-02
Gutter født 2007-08, 2005-06, 2003-04, 00-01-02
10. – 12. april 2020
Copa Jordi
Spania
Les mer…
Copa Jordi
Aldersklasser:
U13-U19, G15-G17
10. – 13. april 2020
Kolding Handball Cup
Danmark
Les mer…
Kolding Handball Cup
Aldersklasser:
Gutter: U19, U17, U15, U13, U11
Jenter: G19, G17, G15, G13, G11
10. – 13. april 2020
Berlin Handball Cup
Tyskland
Les mer…
Berlin Handball Cup
Aldersklasser:
Gutter: U19, U17, U15
Jenter: G19, G17, G15
Menn åpen klasse
Damer åpen klasse
11. – 12. april
Golden City Cup
Tsjekkia
Les mer…
Golden City Cup
Aldersklasser:
U13/9-U19
17. - 19. april 2020
Svane Cup
Danmark
Les mer…
Svane Cup
U 10 Jenter og gutter
U 12 Jenter og gutter
U 14 Jenter og gutter
U 16 Jenter og gutter
21. – 24. mai 2020
Aalborg City Cup
Danmark
Les mer…
Aalborg City Cup
Aldersklasser:
U11/7-U17, G11/7-G18
21. – 23. mai 2020
Nørhalne Cup
Danmark
Les mer…
Nørhalne Cup
Aldersklasser:
11-er: B13-B17, G13-G18
11-er Elite gutter: EU12-EU17
8-er: B10-B13, G11-G18
8-er Elite gutter: EU11-EU12
5-er: B9-B10, G9-G10
21. – 24. mai 2020
LKB Cup
Danmark
Les mer…
LKB Cup
Aldersklasser:
5-er: U9/U10 gutter, U9/U10- jenter
8-er: U11/U12 gutter, U11/U12 jenter
11-er: U13-U15 gutter, U13-U15 jenter
29. mai– 1. juni 2020
Copa Maresme
Spania
Les mer…
Copa Maresme
Aldersklasser:
U13-U19
29. mai – 1. juni 2020
Haderslev Cup
Danmark
Les mer…
Haderslev Cup
Aldersklasser:
U11/7-U19 gutter, G13/8 - G17
29. mai – 1. juni 2020
Sønderjyske Handball Cup
Danmark
Les mer…
Sønderjyske Handball Cup
Aldersklasser:
Gutter: U19, U17, U15, U13
Jenter: G19, G17, G15, G13
29.mai - 01. juni 2020
Ulzburg Cup
Tyskland
Les mer…
Ulzburg cup
U16 gutter og jenter
U18 gutter og jenter
30.mai – 01. juni 2020
Slagter Winther Cup
Danmark
Les mer…
Slagter Winther Cup
Aldersklasser:
11-er:
U14 gutter + U14 jenter
8-er:
U10-U13 gutter + U12-U13 jenter
30.mai – 01. juni 2020
Vesterhavs Cup
Danmark
Les mer…
Vesterhavs Cup
Aldersklasser:
8-er: U10-UI13 gutter
11-er: U13-U19 gutter, U14-U18 jenter
12. – 15. juni 2020
Zwolle Internasjonal Cup
Nederland
Les mer…
Zwolle Internasjonal Cup
Aldersklasser:
U11
U13-U19
21. – 24. juni 2020
Copa Mediterraneo
Spania
Les mer…
Copa Mediterraneo
Aldersklasser:
U13-U17
25. – 28. juni 2020
Toledo Handball Cup
Spania
Les mer…
Toledo Handball Cup
Aldersklasser:
Jenter: G14, G16, G18
Gutter: B14, B16, B18
26. – 30. juni 2020
Granollers Cup
Spania
Les mer…
Granollers Cup
Aldersklasser:
JUM – Gutter født 99-00-01 JUF – Jenter født 99-00-01
JM – Gutter født 02-03 JF – Jenter født 02-03
CM – Gutter født 04-05 CF – Jenter født 04-05
IM – Gutter født 06-07 IF – Jenter født 06-07
30. juni - 4. juli 2020
Costa Daurada Cup
Spania
Les mer…
Costa Daurada Cup
Aldersklasser:
B13-B19, G14-G16, G-OPEN
B09-B12, G12 (7 a-side)
5. – 11. juli 2020
Donosti Cup
Spania
Les mer…
Donosti Cup
Aldersklasser:
B13-B18, G14-G18
B10-B12, G12 (8 a-side)
5. – 7. juli 2020
Wroclaw Trophy
Polen
Les mer…
Wroclaw Trophy
Aldersklasser:
Gutter: U12/9, U13/9, U14, U15, U17, U19
Jenter: G13/9, G15
6. – 10. juli 2020
Barcelona Summer Cup
Spania
Les mer…
Barcelona Summer Cup
Aldersklasser:
B04-B07, G02/03 - G06/07
B08-B09 (7 a-side)
6. – 11. juli 2020
Cup No. 1
Danmark
Les mer…
Cup No. 1
Aldersklasser:
B11/8-B18, G12/8-G18
12. – 18. juli 2020
Gothia Cup
Sverige
Les mer…
Gothia Cup
Aldersklasser:
11-er: B13-B18, G13-G18
7-er: B11-B12, G11-G12
18. – 23. juli
Skaw Cup
Danmark
Les mer…
Skaw Cup
Aldersklasser:
B15-B19
20. – 25. juli 2020
Dana Cup
Danmark
Les mer…
Dana Cup
Aldersklasser:
B11-B19, G12-G19
27. juli - 01. august 2020
Generation Handball
Danmark
Les mer…
Generation Handball
U-11 2009/2010
U-13 2007/2008
U-15 2005/2006
U-17 2003/2004
U-20 2000/200/2002
29. juli – 02. august 2020
Brøndby Cup/Cup Denmark
Danmark
Les mer…
Brøndby Cup/Cup Denmark
Aldersklasser:
11-er: Gutter 98/99/00-04, jenter 00-03/04
7-er: Gutter 05-07/08, jenter 05/06
Elite: U13-U15 gutter, U16 jenter
30. juli - 02. august 2020
Vildbjerg Cup
Danmark
Les mer…
Vildbjerg Cup
Aldersklasser:
11-er: U14-U 17 gutter, U14-U17 jenter
8-er: U11-U17 gutter, U11-U17 jenter
9. – 15. august 2020
Cell Cup
Ungarn
Les mer…
Cell Cup
Aldersklasser:
Gutter: M-U18, M-U16, M-U14, M-U12
M-A Menn født før 31.12.2001
Jenter: W-U18, W-U16, W-U14, W-U12
W-A Damer født før 31.12.2001
 
Ramsing Cup
Danmark
Les mer…
Ramsing Cup
Aldersklasser:
B10/8-B16, G10/8-G17
 
XL Bording Cup
Danmark
Les mer…
XL Bording Cup
Aldersklasser:
5-manns: U9-U10 gutter, U9-U10 jenter
8-manns: U11-U17 gutter, U11-18 jenter
11-manns: U14/15-U16/17 gutter,
U14/U15- U16/U17 /U18 jenter
 
BDO Cup
Danmark
Les mer…
BDO Cup
Aldersklasser:
A herrer og A damer: Lag fra 2. og 3. divisjon
B herrer og B damer: Lag fra 4. divisjon og lavere.
 
Tivoli Cup Friheden
Danmark
Les mer…
Tivoli Cup Friheden
U10 (årgang 05 - 06)
U12 (årgang 03 - 04)
U14 (årgang 01 - 02)
U16 (årgang 99 - 00)
 
Jylland Cup
Danmark
Les mer…
Jylland Cup
Aldersklasser:
Old boys (M32)
Veteran (M40)